Harju Elekter Elektrotehnika

AS Harju Elekter Elektrotehnika on juhtiv kesk- ja madalpinge jaotus- ning automaatikaseadmete tootja.

Elektriseadmete valmistamisega alustati ASi Harju Elekter tootmisdivisjonina juba 1968. aastal alates 2005. aastast tegutsetakse Harju Elektri 100%lise tütarettevõttena. Tehase tootmis- ja müügipinnad 16 715 m2 asuvad Keilas. Tehases töötab 236 inimest, sh, 43 müügi-, tootmis- ja tootearendusinseneri.

Harju Elekter Elektrotehnika kvaliteedi, keskkonna, töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteem on tunnistatud sertifitseerimisfirma Bureau Veritas poolt vastavaks rahvusvahelistele standarditele ning ettevõttele on omistatud ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja ISO 45001:2018 sertifikaadid.

Leiad meie madal- ja keskpinge jaotusseadmete tootelehed energia valdkonna allamlehelt.

Harju Elekter Elektrotehnika kontaktid

Indrek Ulmas

tegevjuht

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 506 1208

indrek.ulmas@harjuelekter.com

Merike Tammearu

finantsjuht

tel: +372 674 7449

GSM: +372 515 1758

merike.tammearu@harjuelekter.com

Regina Männiste

sekretär-müügiassistent

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 5340 6193

regina.manniste@harjuelekter.com

Sales and Marketing

 

Andres Reinsalu

müügi- ja arenduse juht

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 5054 127

andres.reinsalu@harjuelekter.com

Mare Pello

müügijuht/müügisekretär

Tel: +372 674 7448

GSM: +372 536 45988

mare.pello@harjuelekter.com

Alo Toomel

müügijuht (Rootsi)

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 5037 338

alo.toomel@harjuelekter.com

Andres Laanest

müügijuht (Soome)

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 506 9246

andres.laanest@harjuelekter.com

Andrei Miklin

müügijuht (komplektalajaamad ja jaotusseadmed)

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 5866 9035

andrei.miklin@harjuelekter.com

Kaupo Lepisk

projektijuht

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 5333 2548

kaupo.lepisk@harjuelekter.com

Rait Kangro

müügijuht (modulaarsed jaotus- ja juhtimiskilbid)

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 5349 0122

rait.kangro@harjuelekter.com

Tarmo Heinla

projektijuht (seeriatootimine)

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 506 4302

tarmo.heinla@harjuelekter.com

Arno Urgas

project manager

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 5190 9355

arno.urgas@harjuelekter.com

Production

 

Paavo Prii

tootmisjuht

Tel: +372 674 7449

paavo.prii@harjuelekter.com

Kaia-Kristiina Kirikal

kvaliteedijuht

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 505 8338

kaia-kristiina.kirikal@harjuelekter.com

Sirje Poller

logistikajuht

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 501 6787

sirje.poller@harjuelekter.com

Piret Viigisalu

laoprotsesside spetsialist

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 5380 0120

piret.viigisalu@harjuelekter.com

Terje Hürenen

hankejuht

Tel: +372 674 7449

GSM: +372 5332 7153

terje.hurenen@harjuelekter.com

Product Development

 

Marko Paavel

tootearenduse osakonna juhataja

Tel: +372 674 7449

marko.paavel@harjuelekter.com

Vitali Navross

vanem elektriinsener

Tel: +372 674 7449

vitali.navross@harjuelekter.com

Meelis Mälter

vanem elektriinsener

Tel: +372 674 7449

meelis.malter@harjuelekter.com

Marek Mägi

vanem elektriinsener

Tel: +372 674 7449

marek.magi@harjuelekter.com

 

AS HARJU ELEKTER ELEKTROTEHNIKA

Paldiski mnt 31, 76606 Keila, Estonia
Tel +372 6747 449
info.heet@harjuelekter.com