Harju Elekter Energo Veritas

Energo Veritas

Energo Veritas OÜ on 2015. aastal kohalikul kapitalil loodud elektrimaterjalide ja -seadmete müügiettevõte, mis hõlmab endas tehnilist konslutatsiooni ja lahenduste väljatöötamist, kaupade komplekteerimist vastavalt kliendi soovidele ja tarneid ehitusobjektile. Ettevõte on koondanud üle 10 aastase valdkonna kogemustega inimesed ühtseks meeskonnaks, kes suudavad pakkuda klientidele jätkusuutlikke terviklahendusi valgustuse, elektri- ja telekommunikatsioonivõrkude ehituse valdkonnas.

Alates 2017. aasta aprillist oleme 1968. aastal tegevust alustanud Harju Elekter Grupi tütarettevõte, kes on arenenud juhtivaks kesk- ja madalpinge elektri- ja automaatikaseadmete valmistajaks Baltimaades ning tuntud ja tunnustatud tootjaks Skandinaavia riikides. 

Inimesed

Juhtimine
Logistika
Müük
Tartu esindus
kristo-reinhold

Kristo Reinhold

Energo Veritas OÜ

CEO

+372 518 7906

kristo.reinhold@harjuelekter.com

aare-salumae

Aare Salumäe

Energo Veritas OÜ

Infosüsteemide ja andmehalduse spetsialist

+372 518 7275

aare.salumae@harjuelekter.com

karmen-kelindeman

Karmen Kelindeman

Energo Veritas OÜ

Ostja

+372 514 4310

karmen.kelindeman@harjuelekter.com

allan-andrei-paekula

Allan-Andrei Paeküla

Energo Veritas OÜ

Ostuspetsialist

+372 506 8630

allan-andrei.paekula@harjuelekter.com

rein-jogiso

Rein Jõgiso

Energo Veritas OÜ

Kesklao juht

+372 5853 8482‬

rein.jogiso@harjuelekter.com

aleksander-doroskevits

Aleksander Doroškevitš

Energo Veritas OÜ

Laohoidja

+372 5688 5057

a.doroskevits@harjuelekter.com

andrey-meleshchenko

Andrey Meleshchenko

Energo Veritas OÜ

Laotöötaja

+372 5308 0869

andrey.meleshchenko@harjuelekter.com

denis-galstrem

Denis Galstrem

Energo Veritas OÜ

Laotöötaja

+372 5388 7686

denis.galstrem@harjuelekter.com

evi-saarmets

Evi Saarmets

Energo Veritas OÜ

Müügiinsener

+372 5340 9411

evi.saarmets@harjuelekter.com

kadri-bekker

Kadri Bekker

Energo Veritas OÜ

Müügispetsialist

+372 5303 4117

kadri.bekker@harjuelekter.com

kaldi-kotkas

Kaldi Kotkas

Energo Veritas OÜ

Müügiinsener

+372 508 8020

kaldi.kotkas@harjuelekter.com

villo-sallaste

Villo Sallaste

Energo Veritas OÜ

Müügiinsener

+372 5304 9569

villo.sallaste@harjuelekter.com

Irina Põllu

Energo Veritas OÜ

Klienditeenindaja

+372 5687 1600

irina.pollu@harjuelekter.com

martti-noring

Martti Noring

Energo Veritas OÜ

Müügispetsialist

+372 5919 2604

martti.noring@harjuelekter.com

siim-oja

Siim Oja

Energo Veritas OÜ

Klienditeenindaja - Laohoidja

+372 5883 8156

siim.oja@harjuelekter.com

Kirjuta meile

    Drop a line

    Rahvusvahelised kontorid

    KONTOR JA KESKLADU TALLINNAS

    Tuisu 19, 11314 Tallinn

    Tel +372 5687 1600

    info.energoveritas@harjuelekter.com