Harju Elekter Teletehnika

Harju Elekter Teletehnika

AS Harju Elekter Teletehnika on AS-i Harju Elekter 100% tütarettevõte, kelle põhitegevuseks
on erinevate lehtmetalltoodete tootmine energeetika ja elektrotehnika sektoritele ning allhanketööde pakkumine teistele
tööstusvaldkonna ettevõtetele.

  • Lehtmetalli töötlus allhanke korras
  • Telekomi toodete müük, tootmine, arendus
  • Kaasaegseim seadmepark
  • 9000+m2
  • 100 töötajat
  • 1 700 000 detaili aastas

 

Inimesed

Finants
Juhtimine
Logistika
Müük
Ost

Katrin Vahermäe

AS Harju Elekter Teletehnika

Chief Accountant / Pearaamatupidaja

+372 514 8805

katrin.vahermae@harjuelekter.com

Alvar Sass

AS Harju Elekter Teletehnika

CEO / Juhataja

+372 5393 3039

alvar.sass@harjuelekter.com

Mihhail Rjazanov

AS Harju Elekter Teletehnika

Warehouse and Logistics Manager / Lao- ja logistikajuht

+372 513 0697

mihhail.rjazanov@harjuelekter.com

lauri-loper

Lauri Loper

AS Harju Elekter Teletehnika

Sales Engineer / Müügiinsener

+372 5198 7837

lauri.loper@harjuelekter.com

Kleiri Vahtra

AS Harju Elekter Teletehnika

Key Account Manager / Võtmekliendi haldur - HEET

+372

kleiri.vahtra@harjuelekter.com

geidy-aug

Geidy Aug

AS Harju Elekter Teletehnika

Sales and Purchase assistant / Müügi-ostuassistent

+372 516 5664

geidy.aug@harjuelekter.com

priit-raadik

Priit Raadik

AS Harju Elekter Teletehnika

Sales Engineer / Müügiinsener - Telekom tooted

+372 513 7110

priit.raadik@harjuelekter.com

taavi-oselein

Taavi Oselein

AS Harju Elekter Teletehnika

Sales Manager / Müügijuht - Eesti kliendid, allhange

+372 5397 9185

taavi.oselein@harjuelekter.com

sven-kustavus

Sven Kustavus

AS Harju Elekter Teletehnika

Sales Development Manager / Müügi arendusjuht

+372 507 6803

sven.kustavus@harjuelekter.com

Maaja Tammaru

AS Harju Elekter Teletehnika

Sourcing Manager / Hankejuht

+372 5855 9952

maaja.tammaru@harjuelekter.com

geidy-aug

Geidy Aug

AS Harju Elekter Teletehnika

Sales and Purchase assistant / Müügi-ostuassistent

+372 516 5664

geidy.aug@harjuelekter.com

Kirjuta meile

    Drop a line

    Rahvusvahelised kontorid

    HARJU ELEKTER TELETEHNIKA AS

    Paldiski mnt 31, 76606 Keila

    Tel. +372 674 7400

    General: info.he@harjuelekter.com

    Personnel: personal@harjuelekter.com