Kontakt

Inimesed

Müük
lauri-loper

Lauri Loper

AS Harju Elekter Teletehnika

Sales Engineer / Müügiinsener

+372 5198 7837

lauri.loper@harjuelekter.com

Kleiri Vahtra

AS Harju Elekter Teletehnika

Key Account Manager / Võtmekliendi haldur - HEET

+372

kleiri.vahtra@harjuelekter.com

geidy-aug

Geidy Aug

AS Harju Elekter Teletehnika

Sales and Purchase assistant / Müügi-ostuassistent

+372 516 5664

geidy.aug@harjuelekter.com

priit-raadik

Priit Raadik

AS Harju Elekter Teletehnika

Sales Engineer / Müügiinsener - Telekom tooted

+372 513 7110

priit.raadik@harjuelekter.com

taavi-oselein

Taavi Oselein

AS Harju Elekter Teletehnika

Sales Manager / Müügijuht - Eesti kliendid, allhange

+372 5397 9185

taavi.oselein@harjuelekter.com

dmitri-tarassov

Dmitri Tarassov

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Sales Manager/Müügijuht - OEM ärisuund

‭+372 5690 1362

dmitri.tarassov@harjuelekter.com

arno-urgas

Arno Urgas

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Project Manager/Projektijuht/ETO ärisuund

+372 5190 9355

arno.urgas@harjuelekter.com

tarmo-heinla

Tarmo Heinla

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Project Manager/Projektijuht/OEM ärisuund

+372 506 4302

tarmo.heinla@harjuelekter.com

Kaupo Lepisk

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Project Manager/Projektijuht/ENERGY ärisuund

+372 5333 2548

kaupo.lepsik@harjuelekter.com

andres-laanest

Andres Laanest

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Sales Manager/Müügijuht (Soome)

+372 506 9246

andres.laanest@harjuelekter.com

alo-toomel

Alo Toomel

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Sales Manager/Müügijuht (Rootsi)/ENERGY ärisuund

+372 503 7338

alo.toomel@harjuelekter.com

mare-pello

Mare Pello

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Müügijuht/Müügisekretär/ENERGY ärisuund

‭+372 674 7448/+372 5364 5988

mare.pello@harjuelekter.com

evi-saarmets

Evi Saarmets

Energo Veritas OÜ

Müügiinsener

+372 5340 9411

evi.saarmets@harjuelekter.com

kristo-sakkeus

Kristo Sakkeus

Energo Veritas OÜ

Projektijuht

+372 525 8222

kristo.sakkeus@harjuelekter.com

kadri-bekker

Kadri Bekker

Energo Veritas OÜ

Müügispetsialist

+372 5303 4117

kadri.bekker@harjuelekter.com

kaldi-kotkas

Kaldi Kotkas

Energo Veritas OÜ

Müügiinsener

+372 508 8020

kaldi.kotkas@harjuelekter.com

renee-roopalu

Renee Roopalu

Energo Veritas OÜ

Müügispetsialist

+372 5883 8155

renee.roopalu@harjuelekter.com

villo-sallaste

Villo Sallaste

Energo Veritas OÜ

Müügiinsener

+372 5304 9569

villo.sallaste@harjuelekter.com

Irina Põllu

Energo Veritas OÜ

Klienditeenindaja

+372 5687 1600

irina.pollu@harjuelekter.com

sven-kustavus

Sven Kustavus

AS Harju Elekter Teletehnika

Sales Development Manager / Müügi arendusjuht

+372 507 6803

sven.kustavus@harjuelekter.com

vitali-sorokin

Vitali Sorokin

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Regiooni müügijuht

+372 5802 0891

vitali.sorokin@harjuelekter.com

Kirjuta meile

    Drop a line

    Rahvusvahelised kontorid