Kontakt

Inimesed

Müük

Heigo Pikkor

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Sales Manager/Müügijuht (Eesti) / Komplektalajaamad ja keskpinge jaotusseadmed

+372 5322 5084

heigo.pikkor@harjuelekter.com

geidy-aug

Geidy Aug

AS Harju Elekter Teletehnika

Sales and Purchase assistant / Müügi-ostuassistent

+372 516 5664

geidy.aug@harjuelekter.com

priit-raadik

Priit Raadik

AS Harju Elekter Teletehnika

Sales Engineer / Müügiinsener - Telekom tooted

+372 513 7110

priit.raadik@harjuelekter.com

taavi-oselein

Taavi Oselein

AS Harju Elekter Teletehnika

Sales Manager / Müügijuht - Eesti kliendid, allhange

+372 5397 9185

taavi.oselein@harjuelekter.com

kaupo-lepsik

Kaupo Lepisk

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Project Manager/Projektijuht

+372 5333 2548

kaupo.lepisk@harjuelekter.com

andres-laanest

Andres Laanest

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Sales Manager/Müügijuht (Soome)

+372 506 9246

andres.laanest@harjuelekter.com

alo-toomel

Alo Toomel

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Sales Manager/Müügijuht (Rootsi)/ENERGY ärisuund

+372 503 7338

alo.toomel@harjuelekter.com

mare-pello

Mare Pello

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Müügijuht/Müügisekretär/ENERGY ärisuund

‭+372 674 7448/+372 5364 5988

mare.pello@harjuelekter.com

rait-kangro

Rait Kangro

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Head of Sales and Marketing/Müügi- ja turundusjuht

+372 5349 0122

rait.kangro@harjuelekter.com

Kirjuta meile

    Drop a line

    Rahvusvahelised kontorid