Ei näe pakkumist?

personal@harjuelekter.com

Kirjuta meile endast ning vaatame sealt edasi

Oleme alatasa otsimas motiveeritud ja oskuslikke töötajaid. Kui tunned huvi Harju Elekter kontsernis töötamise vastu, palun kandideeri tööpakkumiste lingi kaudu ja kirjuta julgelt personal@harjuelekter.com, kui sul on meile küsimusi.

 

Õpilastele on meil mitmeid praktikavõimalusi. Huvi korral anna endast märku!

 

Meie inimesed

Pühendunud ja võimekad töötajad on meie edu alus. Ühinedes meie meeskonnaga, leiad end keset suurepäraseid inimesi, kes armastavad oma tööd. Nad väärtustavad meeskonnatööd ja enda arengut. Meie jällegi hindame nende enesejuhtimise oskust ja vastutusvõimet, julgustades neid mõjutama otsustusprotsesse ja tulemusi.

 

Rahvusvahelised võimalused

Harju Elektri kontsernis töötab ligikaudu 800 inimest Eestis, Leedus, Soomes ja Rootsis. Hoolitseme selle eest, et meie töötajatel oleks laialdaselt väljavaateid arenguks. Rahvusvahelise organisatsioonina me teeme ise ambitsioonikaid plaane ning mõistame hästi oma töötajate arengusoovi, toetades neid nii koolituste kui ka grupiüleste võimalustega.

 

Harju Elekter Grupi isikuandmete töötlemise põhimõtted

Tööpakkumised ( 1 )

Ei leidnud midagi, mis sobiks sinu profiiliga? Kirjuta meile personal@harjuelekter.com, et me saaks üksteist tundma õppida.

Töötamine Harju Elektris