Harju Elekter Elektrotehnika

Harju Elekter Elektrotehnika

Harju Elekter Elektrotehnika on juhtiv kesk- ja madalpinge jaotus- ning automaatikaseadmete tootja, kelle põhitegevusalaks on elektrienergia jaotuseks ja ülekandeks vajalike seadmete välja töötamine, tootmine ja müük.

Elektriseadmete valmistamisega alustati ASi Harju Elekter tootmisdivisjonina juba 1968. aastal alates 2005. aastast tegutsetakse Harju Elektri 100%lise tütarettevõttena. Tehase tootmis- ja müügipinnad 16 715 m2 asuvad Keilas. Tehases töötab 236 inimest, sh, 43 müügi-, tootmis- ja tootearendusinseneri.

Harju Elekter Elektrotehnika kvaliteedi, keskkonna, töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteem on tunnistatud sertifitseerimisfirma Bureau Veritas poolt vastavaks rahvusvahelistele standarditele ning ettevõttele on omistatud ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja ISO 45001:2018 sertifikaadid.

Inimesed

Äriüksus
Juhtimine
Logistika
Müük
Ost
rait-kangro

Rait Kangro

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Head of Business Unit - Industry/Ärisuunajuht

+372 5349 0122

rait.kangro@harjuelekter.com

Erko Lepa

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Head of Business Unit - Energy/Ärisuunajuht

+372 0000 000

erko.lepa@harjuelekter.com

krista-sillaots

Krista Sillaots

AS Harju Elekter Elektrotehnika

HR Business Partner

‭+372 5596 9525

krista.sillaots@harjuelekter.com

paavo-prii

Paavo Prii

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Production Manager/Tootmisjuht

‭+372 5556 8168

paavo.prii@harjuelekter.com

regina-manniste

Regina Männiste

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Office Manager/Büroojuht

‭+372 5698 8864

regina.manniste@harjuelekter.com

Kaia-Kristiina Kirikal

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Quality Manager/Kvaliteedijuht

‭+372 674 7449/ +372 5058 338

kaia-kristiina.kirikal@harjuelekter.com

indrek-ulmas

Indrek Ulmas

AS Harju Elekter Elektrotehnika

CEO/Juhatuse liige

+372 506 1208

indrek.ulmas@harjuelekter.com

rait-kangro

Rait Kangro

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Head of Business Unit - Industry/Ärisuunajuht

+372 5349 0122

rait.kangro@harjuelekter.com

Erko Lepa

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Head of Business Unit - Energy/Ärisuunajuht

+372 0000 000

erko.lepa@harjuelekter.com

name-surname-2

Tiit Luman

AS Harju Elekter Teletehnika

Head of Strategic Partnership

+372 0000 000

tiit.luman@harjuelekter.com

Sirje Poller

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Logistics Manager/Logistikajuht

+372 501 6787

sirje.poller@harjuelekter.com

dmitri-tarassov

Dmitri Tarassov

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Sales Manager/Müügijuht - OEM ärisuund

‭+372 5690 1362

dmitri.tarassov@harjuelekter.com

arno-urgas

Arno Urgas

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Project Manager/Projektijuht/ETO ärisuund

+372 5190 9355

arno.urgas@harjuelekter.com

tarmo-heinla

Tarmo Heinla

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Project Manager/Projektijuht/OEM ärisuund

+372 506 4302

tarmo.heinla@harjuelekter.com

Kaupo Lepisk

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Project Manager/Projektijuht/ENERGY ärisuund

+372 5333 2548

kaupo.lepsik@harjuelekter.com

andres-laanest

Andres Laanest

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Sales Manager/Müügijuht (Soome)

+372 506 9246

andres.laanest@harjuelekter.com

alo-toomel

Alo Toomel

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Sales Manager/Müügijuht (Rootsi)/ENERGY ärisuund

+372 503 7338

alo.toomel@harjuelekter.com

mare-pello

Mare Pello

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Müügijuht/Müügisekretär/ENERGY ärisuund

‭+372 674 7448/+372 5364 5988

mare.pello@harjuelekter.com

vitali-sorokin

Vitali Sorokin

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Regiooni müügijuht

+372 5802 0891

vitali.sorokin@harjuelekter.com

Terje Hürenen

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Sourcing Manager/Hankejuht

‭+372 5332 7153

terje.hurenen@harjuelekter.com

Kirjuta meile

    Drop a line

    Rahvusvahelised kontorid

    AS HARJU ELEKTER ELEKTROTEHNIKA

    Paldiski mnt 31, 76606 Keila, Estonia

    Tel +372 674 7449

    info.heet@harjuelekter.com