Harju Elekter Elektrotehnika

Harju Elekter Elektrotehnika

Harju Elekter Elektrotehnika on juhtiv kesk- ja madalpinge jaotus- ning automaatikaseadmete tootja, kelle põhitegevusalaks on elektrienergia jaotuseks ja ülekandeks vajalike seadmete välja töötamine, tootmine ja müük.

Elektriseadmete valmistamisega alustati ASi Harju Elekter tootmisdivisjonina juba 1968. aastal alates 2005. aastast tegutsetakse Harju Elektri 100%lise tütarettevõttena. Tehase tootmis- ja müügipinnad 16 715 m2 asuvad Keilas. Tehases töötab 236 inimest, sh, 43 müügi-, tootmis- ja tootearendusinseneri.

Harju Elekter Elektrotehnika kvaliteedi, keskkonna, töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteem on tunnistatud sertifitseerimisfirma Bureau Veritas poolt vastavaks rahvusvahelistele standarditele ning ettevõttele on omistatud ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja ISO 45001:2018 sertifikaadid.

Inimesed

Juhtimine
Logistika
Müük
hardi-kondimae

Hardi Kondimäe

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Supply Chain Manager / Tarneahelajuht

+372 5289905

hardi.kondimae@harjuelekter.com

oliver-karja

Oliver Karja

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Product Development Manager / Tootearendus juht

+372 59192529

oliver.karja@harjuelekter.com

piret-magi

Piret Mägi

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Quality Manager / Kvaliteedijuht

+372 5628 9702

piret.magi@harjuelekter.com

krista-sillaots

Krista Sillaots

AS Harju Elekter Elektrotehnika

HR Manager/Personalijuht

‭+372 5596 9525

krista.sillaots@harjuelekter.com

paavo-prii

Paavo Prii

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Production Manager/Tootmisjuht

‭+372 5556 8168

paavo.prii@harjuelekter.com

regina-manniste

Regina Männiste

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Office Manager/Büroojuht

‭+372 5698 8864

regina.manniste@harjuelekter.com

alvar-sass

Alvar Sass

AS Harju Elekter Teletehnika

Managing Director/Tegevjuht

+372 5393 3039

alvar.sass@harjuelekter.com

rait-kangro

Rait Kangro

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Head of Sales and Marketing/Müügi- ja turundusjuht

+372 5349 0122

rait.kangro@harjuelekter.com

andres-reinsalu

Sirje Poller

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Logistics Manager/Logistikajuht

+372 501 6787

sirje.poller@harjuelekter.com

Heigo Pikkor

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Sales Manager/Müügijuht (Eesti) / Komplektalajaamad ja keskpinge jaotusseadmed

+372 5322 5084

heigo.pikkor@harjuelekter.com

kaupo-lepsik

Kaupo Lepisk

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Project Manager/Projektijuht

+372 5333 2548

kaupo.lepisk@harjuelekter.com

andres-laanest

Andres Laanest

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Sales Manager/Müügijuht (Soome)

+372 506 9246

andres.laanest@harjuelekter.com

alo-toomel

Alo Toomel

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Sales Manager/Müügijuht (Rootsi)/ENERGY ärisuund

+372 503 7338

alo.toomel@harjuelekter.com

mare-pello

Mare Pello

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Müügijuht/Müügisekretär/ENERGY ärisuund

‭+372 674 7448/+372 5364 5988

mare.pello@harjuelekter.com

rait-kangro

Rait Kangro

AS Harju Elekter Elektrotehnika

Head of Sales and Marketing/Müügi- ja turundusjuht

+372 5349 0122

rait.kangro@harjuelekter.com

Kirjuta meile

    Drop a line

    Rahvusvahelised kontorid

    HARJU ELEKTER ELEKTROTEHNIKA AS
    Paldiski mnt 31, 76606 Keila
    Tel. +372 674 7400
    info.he@harjuelekter.com
    personal@harjuelekter.com