Maasse paigaldatav jaotuskilp HETR

EHITUS

Kilbi korpus valmistatakse 1,5 mm paksusest kuumtsingitud teraslehest ning kaetakse ränihalli (RAL 7032) pulbervärviga. Kilbi uks on teisaldatav ja varustatud lukuga (liitumiskilbil kolmnurklukk, kaabeljaotuskilbil ümarlukk). Kilbi külgedel on suletavad avad kaabliläbiviikudeks. Korpuse tagaseinal on korgiga või läbiviiguga suletud antenniava. Elektriaparatuur paigaldatakse kilbis kas kogumislattidele või montaažiplaadile.
Kilbil on sademete kaitseks ülekattega katus, kondensaatvee kogunemine on piiratud topeltlaega ja äravooluga läbi korpuse põhja. Kilbi ventilatsioon toimub tuulutusavade kaudu. Kaitseaste on suletud uksega IP 34D, eemaldatud uksega IP 20. Kilpide juhistik on TN-C süsteemis ja nimitalitluspinge 230/400 V. Tootevalikus on ka ühises korpuses vaheseinaga kaabeljaotus- ja liitumiskilp eraldi uksega mõlemale funktsionaalsele osale.

ERILAHENDUSED

Karmide keskkonna tingimuste jaoks (mereäärsed alad, tööstusalad) on võimalik tellida korpused ja soklid Magnelis® pinnakattega, mis on 3 korda korrosioonikindlam kui tavaline kuum-tsink kattega lehtmetall. Eritellimusena on saadaval teiste RAL värvidega korpused.

KAABELJAOTUSKILBID

Standardtoode sisaldab 185 mm tsentrivahega vasklatistust jadavinnaklülitite paigaldamiseks (400 A või 630 A, adapteritega ka 160 A). Vastavaid kaitsevahendeid ja töövõtteid kasutades on pingealuse tööna võimalik lülitite lisamine ja eemaldamine.

PAIGALDUS

Kilbid on mõeldud statsionaarseks paigaldamiseks välitingimustes pinnasesse selleks ette nähtud muudetava kõrgusega (400…900 mm) vundamendile (soklile) või seinale seinakinnitustarvikute abil. Võimalik on ka paigaldamine betoonist alusele kasutades ankrupolte. HETR korpuseid on võimalik omavahel ühendada poltliidetega külgedel paikne vate neet mutrite abil. Selleks tuleb poldipeade poole jäävad neetmutrid läbi puurida ja korpused M8x35 poltidega kokku monteerida. Kaablid on võimalik viia ühest kilbist teise läbi korpuse alaosas asuvate läbiviiguavade. Täpsemad juhised leiab paigaldusjuhendist.

VASTAVUS STANDARDITELE

HETR-seeria kilpide valmistamisel on lähtutud standarditest EVS-EN 60439-1, EVS-EN 60439-3, EVS-EN 60439-5

TOOTEVALIK      
  Nimi Tüüp Tellimuskood
3 mooduliga jaotuskilp HETR 35K-4 000 HETRP0010
  5 mooduliga jaotuskilp HETR 55K-4 000 HETRP0011
8 mooduliga jaotuskilp HETR 85K-4 000 HETRP0012